icon

0 312 418 18 10
info@kariyeronline.com.tr

icon

Ankara, TÜRKİYE
Yeşilırmak Cad No:17-18-19 Maltepe / ANKARA


Gebelik, oldukça önemli bir konudur ve dikkat edilmesi gereken birçok farklı noktası vardır. Bu süreçte anne adayları çoğu zaman kafalarında oluşan sorulardan dolayı endişe duymaya ve tedirgin olmaya başlarlar. Bu süreç kimi insanlar için daha kolay geçerken, kimi insanlar için oldukça zorlu bir dönem haline gelebilir. Ve anne adayı, bu süreci tek başına atlatmak konusunda zorluk çeker. Doğum koçları ise tam da bu noktada devreye girer. Anne adayının daha rahat bir gebelik geçirmesi için ona yardım eder ve ona sorularını cevaplamak konusunda yardımcı olur. Doğum koçlarının bir anne için öneminin oldukça büyük olduğu bu noktada bizler de, annelere yardımcı olmak için en doğru yolları bulmaya çalışıyoruz.

Doğum koçluğuna ilgi duyan ve bu alanda çalışmak isteyen bireyler doğum koçluğu eğitimine katılabilir. Çanakkale Doğum Koçluğu Eğitimine katılan bireyler, doğum koçluğu eğitimi konusunda gerekli bilgi ve beceriyi kazanırlar ve doğum koçu olarak çalışma yetkisi elde ederler. Ayrıca; kendi gebelik dönemini sağlıklı ve mutlu geçirmek isteyen anne adayları da doğum koçluğu eğitimlerine başvurabilirler.

Katılımcılar, Çanakkale Doula – Doğum Destekçisi – Doğum Koçluğu Sertifika Eğitimiyle; hamilelik ve doğum süreçlerindeki gerekli tüm bilgi ve psikolojik desteği verme yeterliliğine kavuşacaklar.

Çanakkale Doğum Koçluğu Kursu sonunda alacağınız Doğum Koçluğu Sertifikasıyla; özel olarak doğum koçluğu yapabilir, sağlık merkezlerinde doğum koçu olarak görev alabilir ve kendi danışmanlık merkezinizi açabilirsiniz.

Uluslararası onaylı Doğum koçluğu kursu Çanakkale süresi 2 ay ve 800 saattir.  Çanakkale Doğum Koçluğu eğitim programımıza uzaktan eğitim sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Doğum koçluğu ön başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattı